tercume fiyatları    
 
İsis Tercüme tercüme çeviri  
noter onaylı çeviri ankara noter onaylı tercüme ankara resmi evrak tercümeleri İsis Tercüme ve Danışmanlık bünyesinde bireyler için onaylı ve noter tasdikli sunduğu çeviri hizmetleri aşağıdaki gibidir: çeviri ofisi ankara noter onaylı çeviriler yeminli tercüme yeminli tercüman ankara Doğum Belgesi tercümesi, Nüfus Cüzdanı tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği tercümesi, Diploma ve Transkript tercümesi Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı tercümesi, Sürücü Belgesi tercümesi, Mahkeme Kararları tercümesi, Doktor Raporları tercümesi Boşanma Kararı tercümesi, Pasaport ve Vizeler tercümesi, Evlilik Cüzdanı tercümesi , Bu evraklardan herhangi birinin tercümesi için ofisimizden bir Proje Yöneticisi ile irtibat kurup,bir kopyasını elektronik posta, faks ya da normal posta yoluyla gönderebilir ve ödemenizi kredi kartı, çek ya da banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Evraklarınızın onaylı ve noter tasdikli tercümeleri en kısa zamanda belirttiğiniz adresinize postalanacak veya elden teslim edilecektir. Noter tasdikli tercümeleriniz Amerikan hükümetine bağlı kurumlarda, göçmenlik dairesinde ve ABD’deki okullarda ek bir işlem gerektirmeden geçerli olacaktır. ABD dışında kullanılacak tercümelerinizin geçerliliğini garantilemek için Apostil onayına ihtiyacınız olabilir. İsis Tercüme proje yöneticisi, yapılan tercümelerin istenildiğinde Apostil onayının alınmasında da size yardımcı olacaklardır.Noter onaylı çeviri noter onaylı tercüme Ana Sayfa I Hakkımızda I Hizmetlerimiz I S.S.S. I Fiyatlandırma I İletişim

 

Noter Onaylı Tercümeler


İsis Tercüme ve Danışmanlık bünyesinde bireyler için onaylı ve noter tasdikli sunduğu çeviri hizmetleri aşağıdaki gibidir:


Doğum Belgesi
Nüfus Cüzdanı
Nüfus Kayıt Örneği
Diploma ve Transkript
Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı
Sürücü Belgesi
Mahkeme Kararları
Doktor Raporları
Boşanma Kararı
Pasaport ve Vizeler
Evlilik Cüzdanları, ve diğerleri

Bu evraklardan herhangi birinin tercümesi için ofisimizden bir Proje Yöneticisi ile irtibat kurup,
bir kopyasını elektronik posta, faks ya da normal posta yoluyla gönderebilir ve ödemenizi kredi kartı,
çek ya da banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Evraklarınızın onaylı ve noter tasdikli tercümeleri
en kısa zamanda belirttiğiniz adresinize postalanacak veya elden teslim edilecektir.

Noter tasdikli tercümeleriniz Amerikan hükümetine bağlı kurumlarda, göçmenlik dairesinde ve ABD’deki okullarda ek bir işlem gerektirmeden geçerli olacaktır.
ABD dışında kullanılacak tercümelerinizin geçerliliğini garantilemek için Apostil onayına ihtiyacınız olabilir.
İsis Tercüme proje yöneticisi, yapılan tercümelerin istenildiğinde Apostil onayının alınmasında da size yardımcı olacaklardır.

Tel : 0 312 4183744 Adres: Meşrutiyet Cad. Konur 1 Sok. 19/5 Kızılay / Ankara
 
tercume ücretleri   tercüman ücretleri